GARDEN PREVIEW 2018

18 & 19 juni, Expo Houten, Nederland

Garden Preview* is de vroegste tuinmeubelvakbeurs in Europa en de grootste in de Benelux.
Op Garden Preview 2018 zijn de meest vooraanstaande en toonaangevende leveranciers van tuinmeubels en andere outdoor producten aanwezig. Zij tonen voor de eerste maal in Europa hun collecties voor 2019.

Belangrijke doelstelling van Garden Preview is om inkopers te inspireren in een ongedwongen sfeer. Het vroege tijdstip biedt hen de mogelijkheid om uitgebreid met leveranciers van gedachten te wisselen over de trends voor het komende jaar. Om daarna nog ruimschoots tijd te hebben om weloverwogen inkoopbeslissingen te nemen.

Alle inkopers van outdoor meubilair die er toe doen, bezoeken al jaren Garden Preview. Dit jaar vindt al weer de negende editie plaats. Kortom: Garden Preview heeft haar bestaansrecht bewezen en zich een plaats verworven als ‘must attend’ platform voor iedereen in de tuinmeubelbusiness.

*voorheen de B3 Benelux Tuinmeubelvakbeurs

Download de Exposantenbrochure

BEZOEK GARDEN PREVIEW, DE VROEGSTE EUROPESE TUINMEUBELVAKBEURS

De lokatie

 

BEZOEK DE BEURS WEBSITE