GARDEN PREVIEW 2020

15 & 16 juni, Expo Houten, Nederland

Garden Preview is de vroegste tuinmeubelvakbeurs in Europa en de grootste in de Benelux.
Op Garden Preview 2020 zijn de meest vooraanstaande en toonaangevende leveranciers van tuinmeubels en andere outdoor producten aanwezig. Zij tonen voor de eerste maal in Europa hun collecties voor 2021.

Belangrijke doelstelling van Garden Preview is om inkopers te inspireren in een ongedwongen sfeer. Het vroege tijdstip biedt hen de mogelijkheid om uitgebreid met leveranciers van gedachten te wisselen over de trends voor het komende jaar. Om daarna nog ruimschoots tijd te hebben om weloverwogen inkoopbeslissingen te nemen.

Alle inkopers van outdoor meubilair die er toe doen, bezoeken al jaren Garden Preview. Dit jaar vindt al weer de elfde editie plaats. Kortom: Garden Preview is een ‘must attend’ platform voor iedereen in de tuinmeubelbusiness.

Download de exposantenbrochure
NAAR DE BEURS WEBSITE